2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Czeladź
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Piaski
3W HR
Dodane 02 maja 2024

Specjalista ds. sprzedaży 3W Czeladź

Lokalizacja

Czeladź, Piaski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Wiedza, Wiarygodność i Współdziałanie – to wartości, które od samego początku przyświecają działaniom Grupy 3W S.A. Jesteśmy największym dostawcą profesjonalnych systemów dla budownictwa w segmencie B2B. Działamy poprzez sieć ponad 100 hurtowni i marketów budowlanych w całej Polsce. Od ponad 14 lat oferujemy naszym klientom materiały budowlane najlepszej jakości. Kompleksowo obsługujemy inwestycje budowlane, stawiając na wysoką wiarygodność i fachowe doradztwo. Nieustannie się rozwijamy, z roku na rok poprawiając swoje wyniki. To wszystko jest możliwe dzięki 3W TEAM – ludziom pełnym pasji, którzy tworzą nasz młody, dynamiczny Zespół.

Sprawdź nasze ogłoszenia, może Ty też znajdziesz u nas swoje dobre miejsce!

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy: Czeladź

Opis stanowiska:

  • Kompleksowa obsługa klientów przy współpracy z pracownikami sprzedaży zewnętrznej

  • Przygotowywanie ofert handlowych

  • Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej, magazynowej

  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem obiegu dokumentów

  • Utrzymywanie niezbędnego kontaktu z klientami i dostawcami

  • Przygotowywanie poczty do centrali i do klientów

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Znajomość materiałów izolacji technicznych, wentylacji i klimatyzacji (mile widziana)

  • Doświadczenie w handlu materiałami izolacji, wentylacji i klimatyzacji (mile widziane)

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Inicjatywa i zaangażowanie

  • Atencja do szczegółów / skrupulatność

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne

  • Znajomość środowiska MS Office (Excel)

  • Wysoka  komunikatywność i kultura osobista

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.

  • Pełny wymiar czasu pracy.

  • Wynagrodzenie zasadnicze plus premię miesięczną.

  • Pracę w dynamicznej polskiej firmie będącej liderem na rynku materiałów budowlanych.

  • Pracę w miłej atmosferze, w zespole ludzi z pasją.

  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach Grupy 3W.

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Karty Multi Sport.

  • Grupowe ubezpieczenie na życie.

  • Program poleceń pracowniczych.

Zapraszamy do 3W Team!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Czeladź, Piaski
ID: 914399993