2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gdynia
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Grabówek
Dodane 10 maja 2024

Specjalista ds. sprzedaży

Wynagrodzenie

4 400 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Grabówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Opis

Firma ADRO BHP zatrudni pracownika na stanowisku:

Zakres obowiązków:

· Bezpośrednia sprzedaż produktów związanych z branżą BHP;

· Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie i rozwijanie relacji handlowych z dotychczasowymi klientami;

· Przygotowywanie ofert i informacji handlowych;

· Negocjowanie warunków umowy, terminów dostaw oraz monitorowanie procesu dostawy produktu;

· Wystawianie faktur i innych dokumentów sprzedażowych;

· Prace magazynowe;

· Nadzór nad realizacją zamówień.

Wymagania:

· Minimum 2 - letnie doświadczenie w sprzedaży;

· Czynne prawo jazdy kat. B;

· Umiejętności negocjacyjne, znajomość technik sprzedaży oraz asertywność;

· Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów;

· Znajomość pakietu MS Office;

· Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej;

- Wykształcenie minimum średnie.

Oferujemy:

· Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

· Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

· Atrakcyjne wynagrodzenie stałe + system prowizyjny;

· Wszystkie niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon);

· Możliwość rozwoju zawodowego i zbierania doświadczeń;

- Interesujący pakiet benefitów (karta Multisport, ubezpieczenie medyczne).

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłaniu CV na adres e-mail

Prosimy o dodanie klauzuli:

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Grabówek
ID: 917349001