2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Targowisko
Dodane 11 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży

Lokalizacja

Targowisko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

TT PLAST S.A jeden z wiodących producentów rur osłonowych w Polsce dla telekomunikacji,

energetyki i drogownictwa oraz sprzętu elektroinstalacyjnego obecnie poszukuje osób

na stanowisko:

Opis stanowiska:

• Praca w dziale handlowym w zakładzie produkcyjnym

• Obsługa istniejącej sprzedaży na podległym obszarze

• Wystawianie dokumentów finansowo -księgowych

• Bieżące raportowanie wyników sprzedaży

• Rozwijanie długofalowej współpracy z klientami

• Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Od kandydatów oczekujemy:

• wykształcenie min. średnie

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

• Umiejętność nawiązywanie trwałych relacji z klientami

• wysoka kultura osobista i otwartość

• Umiejętność szybkiego reagowania na potrzeby rynku

• Znajomość technik sprzedażowych

Oferujemy:

• umowę o pracę na pełny etat (na zastępstwo)

• stabilne zatrudnienie w dobrze prosperującej firmie

• możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju osobistego

• prywatną opiekę medyczną

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:" Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Informacja o przetwarzaniu danych przez TT PLAST w procesie rekrutacji dostępna na stronie TT Plast.com

Lokalizacja

Targowisko,

Małopolskie

Małopolskie, Targowisko
ID: 666630861