2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Kujawsko-pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Frydrychowo
Dodane 09 kwietnia 2024

specjalista ds. sprzedaży

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Frydrychowo

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Inny, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: Tak

Opis

Twój zakres obowiązków:

Odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe

Realizacja ilościowych i jakościowych celów sprzedażowych

Pozyskiwanie nowych klientów Utrzymywanie i nawiązywanie długoterminowych relacji z Klientami

Monitorowanie rynku i konkurencji

Nasze wymagania

Doświadczenia w sprzedaży B2B min 1 rok (mile widziane doświadczenie w sprzedaży paliw lub maszyn i urządzeń budowlanych )

Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów oraz budowania długotrwałych relacji biznesowych

Praktyczna znajomość technik sprzedaży i negocjacji

Umiejętność efektywnego planowania pracy

Prawo jazdy kat. B, gotowość do pracy w terenie

Bardzo dobra znajomość obsługi komputera ( Windows, MS Office )

Komunikatywna znajomość języka angielskiego - mile widziana

Oferujemy Współpracę na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie podstawowe adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności oraz miesięczny system prowizyjny powiązany z osiąganymi wynikami Kompleksowy program wdrożenia oraz szkolenia handlowe Niezbędne narzędzia pracy – samochód służbowy, telefon oraz laptop Szeroki pakiet benefitów dostęp do grupowego ubezpieczenia, program poleceń pracowników, prezenty świąteczne, bonusy za ponadprzeciętne wyniki

Lokalizacja

Frydrychowo,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Frydrychowo
ID: 727613175