2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Małopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Kraków
  7. Przedstawiciel handlowy - Krowodrza
Dodane 24 kwietnia 2024

Specjalista ds. Sprzedaży

Wynagrodzenie

6 000 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Krowodrza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

POZYCJA: Specjalista ds. Sprzedaży w Lavora Digital Agency

Pasjonuje Cię sprzedaż? Czujesz się świetnie w kontaktach z klientami i już od dziecka słyszałeś, że masz dar przekonywania? Chciałbyś rozwinąć swoje umiejętność sprzedażowe i analityczne w branży IT? Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco, wyślij do nas swoje CV!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • POZYSKIWANIE KLIENTÓW ORAZ POTENCJALNYCH PARTNERÓW BIZNESOWYCH

Będziesz częścią zespołu sprzedażowego odpowiedzialnego za działania związane z pozyskiwaniem nowych klientów, zarówno lokalnych jak i zagranicznych.

  • REALIZACJA PLANÓW SPRZEDAŻOWYCH

Wykonywanie założonych celów sprzedaży w określonym czasie. Opracowanie skutecznej strategii sprzedaży, określenie grup docelowych i pozyskanie odpowiedniej liczby klientów.

  • ANALIZA RYNKU I TWORZENIE PREZENTACJI BIZNESOWYCH

Będziemy wymagali od Ciebie wsparcia w bieżących działaniach związanych z monitoringiem rynku, w tym najnowszych trendów branżowych. Posiądziesz możliwość realnego wpływania na budowanie strategii rozwoju marki Lavora!

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?

  • Kreatywną pracę pełną wyzwań

  • Wynagrodzenie podstawowe + premia od uzyskanych wyników

  • Mentoring i wsparcie doświadczonych współpracowników

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, umowę B2B lub umowę zlecenie

  • Indywidualnie ustalane godziny pracy - pracujemy zarówno z rannymi ptaszkami, jak i zadeklarowanymi śpiochami

  • Rozwój zawodowy poprzez m.in. jasną ścieżkę kariery oraz udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych

WYMAGANIA

  • Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w pozyskiwaniu klientów z branży e-commerce

  • Doświadczenie w obsłudze klientów biznesowych

  • Umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego (min. poziom B2)

  • Wysokie zdolności komunikacyjne oraz logicznego myślenia

  • Pomysłowość oraz kreatywne podejście do rozwiązywania problemów

KIM JESTEŚMY?

Lavora Digital Agency to zespół specjalistów w dziedzinie projektowania stron internetowych, e-commerce i marketingu. Nasz zespół składa się z utalentowanych web developerów, grafików, copywriterów, oraz specjalistów ds. marketingu, Zajmujemy się między innymi:

  • Tworzeniem stron internetowych

  • Rozwojem skutecznych platform e-commerce

  • Projektowaniem i budowaniem aplikacji mobilnych

  • Strategią cyfrową

  • Marketingiem w mediach społecznościowych

  • Audytem i obsługą techniczną

Współpracujemy z polskimi i zagranicznymi przedsiębiorcami - zrealizowaliśmy setki projektów zarówno dla małych, lokalnych firm, jak i przedsiębiorstw działających globalnie.

Prosimy o wysłanie CV ze zdjęciem na adres e-mail lub przez portal OLX. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Krowodrza
ID: 753124703