2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Międzybórz
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. Sprzedaży

Lokalizacja

Międzybórz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Wajnert Meble to polska firma rodzinna założona 1985 roku. Specjalizujemy się w produkcji i projektowaniu wysokiej jakości mebli tapicerowanych i twardych. Nasza fabryka jest jedną z największych w kraju. Jesteśmy stabilnym i nowoczesnym przedsiębiorstwem inwestującym w nasze zespoły oraz zaplecze produkcyjne. Rozwijamy markę własną Wajnert Meble i pracujemy również dla międzynarodowych marek europejskich. Nasze produkty można znaleźć w ponad 300 salonach meblowych w całym kraju, w salonach partnerskich i sieciowych w całej Europie. Otrzymaliśmy wiele nagród potwierdzających nasze wysokie kompetencje i pozycję lidera na rynku. Działamy globalnie i lokalnie zawsze w poszanowaniu dla drugiej osoby. Wierzymy, że zespół o mocnych kompetencjach to podstawa naszego rozwoju.

Obecnie do jednej ze spółek Grupy Meble Wajnert poszukujemy:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: Międzybórz k/ Oleśnicy

Zakres obowiązków:

  • nawiązywanie współpracy handlowej z firmami wykonawczymi, inwestorami, architektami

  • utrzymywanie wysokiego poziomu relacji współpracy handlowej,

  • realizacja planów sprzedażowych,

  • obsługa programu Impuls/SAP

  • sporządzanie ofert handlowych, zamówień w systemie,

  • wystawianie faktur,

  • kompletowanie, weryfikowanie i analizowanie otrzymywanych ofert od podwykonawców oraz danych z działów przygotowania produkcji,

  • analiza i monitoring rynku pod kątem przyszłych inwestycji.

Nasze wymagania:

  • komunikatywność,

  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów handlowych,

  • umiejętność wyznaczania i koncentracji na celach sprzedażowych,

  • dobra organizacja pracy własnej,

  • biegła obsługa programów pakietu Microsoft Office,

  • znajomość branży meblowej,

  • wykształcenie minimum średnie, wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem,

  • dodatkowy atut: Prawo jazdy kat. B oraz umiejętność czytania dokumentacji technicznej, - znajomość języka angielskiego ( lub innego do weryfikacji) na poziomie średniozaawansowanym,

  • umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności,

  • komfortowe warunki pracy w przyjaznej atmosferze,

  • praca w miłym zespole,

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • praca stacjonarna Międzybórz,

  • możliwe wyjazdy służbowe 1 do 2 razy w miesiącu w zależności od projektu.

Lokalizacja

Międzybórz,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Międzybórz
ID: 807455457