2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Warmińsko-mazurskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Olsztyn
Dodane 19 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży

Wynagrodzenie

4 300 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma z 25-letnim doświadczeniem poszukuje nowego członka zespołu handlowego. Jeśli jesteś osobą energiczną, lubisz pracę z klientami i lubisz stawiać sobie nowe cele idealnie do nas pasujesz.

Opis stanowiska:

-aktywne pozyskiwanie klientów oraz ich kompleksowa obsługa na podległym terenie

-realizacja indywidualnych planów sprzedażowych,

-kształtowanie długofalowych relacji z klientami

-obsługa programu komputerowego i urządzeń biurowych

Wymagania:

-mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą lub telefoniczną obsługą klienta -umiejętności sprzedażowe poparte wynikami, -dynamika działania, samodzielność oraz inicjatywa w działaniu

Oferujemy:

szkolenie wstępne produktowe, duża swoboda działania, praca stacjonarna w Olsztynie w godzinach 8.00-16.00, zatrudnienie na umowę o prac, plan kariery wg horyzontalnej ścieżki rozwoju, wynagrodzenie podstawowe + premia adekwatna do osiąganych wyników, wsparcie działu produkcji.

Osoby chętne proszę o przesłanie CV.

Prosimy o dopisanie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych [Dz.U. z 2002r Nr 101, poz.926, ze zm]".

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 825955669