2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Łódzkie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Skierniewice
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży

Wynagrodzenie

5 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Skierniewice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Opis

Dlaczego my:

Pracując z nami uzyskujesz mnóstwo kompetencji handlowych. Poznajesz branżę wykończeniowo-budowlaną stając się jednocześnie specjalistą w tej branży. Masz kontakt z klientami, architektami, wykonawcami, handlowcami. Naszym dużym atutem są wyspecjalizowane i profesjonalnie wyglądające Salony sprzedaży.

Strona: www.grupafachowiec.eu

Salon FACHOWIEC, oferujący produkty kategorii - PODŁOGI DRZWI poszukuje:

 Pracownika do działu sprzedaży:

Zapewniamy szkolenie oraz kilku etapowe wdrożenie do pracy

Dla osób z branży system premiowy

Opis stanowiska:

- pełna obsługa klientów prywatnych

- utrzymywanie właściwych relacji z klientami

- opracowywanie ofert handlowych, doprowadzanie do sprzedaży

- realizacja założonych planów sprzedażowych

-wyjazdy do klientów

-obsługa przyjęcia i wydania towaru

- dbanie o wizerunek firmy, jakość i czystość salonu

- praca według standardów i procedur firmy

Wymagania i mile widziane:

-predyspozycje handlowe

- minimum średnie wykształcenie

- umiejętności obsługi klienta oraz negocjacji

- dyspozycyjność

- prawo jazdy kat. B

- zaangażowanie w pracę, uczciwość, samodzielność

i odpowiedzialność

- chęć rozwoju osobistego

OFERUJEMY :

- ciekawą i odpowiedzialną pracę

-kilku etapowe wdrożenie w zasady funkcjonowania firmy

- niezbędne narzędzia do wykonywanej pracy

- stałe wynagrodzenie oraz bogaty system premiowy zwiększający wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów (CV ze zdjęciem) drogą elektroniczną lub osobiście, Skierniewice al. Niepodległości 2

Miejsce pracy: Skierniewice

Lokalizacja

Skierniewice,

Łódzkie

Łódzkie, Skierniewice
ID: 835917444