2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Maków Podhalański
Dodane 10 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Maków Podhalański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma FPHU GŁUC w związku z rozwojem zatrudni:

Miejsce pracy: Maków Podhalański

Zakres obowiązków:

·       aktywna sprzedaż materiałów klientom indywidualnym, instytucjonalnym i wykonawcom

·       analiza rynku odbiorców, nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami

·       prowadzenie transakcji handlowych, przygotowywanie ofert, negocjacje z kontrahentami

·       realizacja planów sprzedaży

·       fachowe doradztwo w zakresie oferowanych produktów

·       analiza działań konkurencji

·       dostosowanie oferty asortymentowej do potrzeb klientów

Wymagania:

  • zaangażowanie, dokładność, sumienność i odpowiedzialność

  • znajomość branży stolarki okiennej i drzwiowej, bram, podłóg

  • komunikatywność, kreatywność, samodzielność

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i sprzedażowe

Oferujemy:

  • stabilne miejsce pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kompetencji

  • dużą samodzielność działania i odpowiedzialność

Zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu!

Lokalizacja

Maków Podhalański,

Małopolskie

Małopolskie, Maków Podhalański
ID: 863898001