2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Podkarpackie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Rzeszów
Sales Masters Sp. z o.o.
Dodane Dzisiaj o 06:28

Specjalista ds. sprzedaży

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Co oferujemy:

  • wynagrodzenie podstawowe: od 28 zł brutto za godzinę

  • premie sprzedażowe: do 2500 zł brutto oparte na realnych celach

  • umowę zlecenie

  • jasną ścieżkę kariery

  • pełne szkolenie wstępne oraz liczne warsztaty sprzedażowe

Zakres obowiązków:

  • telefoniczne pozyskiwanie nowych klientów dla operatora sieci telekomunikacyjne

  • realizacja indywidualnych celów sprzedażowych

  • utrzymanie i rozwijanie kontaktów z dotychczasowymi klientami firmy

  • ścisła współpraca z zespołem sprzedażowym

Nasze wymagania:

  • silna determinacja w dążeniu do celu

  • łatwość prowadzenia rozmów telefonicznych

  • dyspozycyjność

  • znajomość obsługi komputera

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 877495045