2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Poznań
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Górczyn
Dodane 27 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży

Wynagrodzenie

2 850 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Górczyn

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Loewe & Partner Sp. z o.o. z siedzibą w Niemczech, z dumą ogłasza, że nasze biuro w Poznaniu odnotowuje rekordowe wyniki w sprzedaży. Jako firma skoncentrowana na dostarczaniu usług dla naszych polskich klientów mieszkających w Niemczech.

Celem naszej firmy jest sprostanie wymaganiom stawianym przez naszych Klientów poprzez zapewnienie najwyższej jakości usług. Jesteśmy dumni z osiągnięć naszego powstałego oddziału i z zaangażowania naszego zespołu w osiąganie wyjątkowych wyników. To dla nas motywacja do dalszego rozwijania naszych umiejętności i podnoszenia standardów obsługi klienta na najwyższy poziom.

W związku ze stałym rozwojem firmy oraz zwiększającą się liczbą klientów, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalisty ds. sprzedaży

Zakres obowiązków:

  • Określanie i osiąganie indywidualnych i zespołowych celów sprzedażowych.

  • Przygotowywanie ofert dostosowanych do potrzeb klientów.

  • Aktywne uczestnictwo w szkoleniach i doskonalenie umiejętności sprzedażowych.

  • Efektywna współpraca z innymi członkami zespołu sprzedażowego.

  • Dzielenie się informacjami i wspieranie kolegów w osiąganiu celów.

  • Rozwiązywanie problemów i udzielanie odpowiedzi na pytania klientów.

  • Podejmowanie działań w celu zwiększenia satysfakcji klienta.

Wymagania:

  • Komunikatywność oraz pozytywne podejście do klientów

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Samodzielność

  • Wytrwałość

  • Odpowiednie zorganizowanie i planowanie pracy

  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Wybór formy zatrudnienia - umowa o pracę/zlecenie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Elastyczne godziny pracy

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony zespołu

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Karta Multi Sport Plus/LUX MED (Całkowicie finansowane przez firmę)

  • Wysokiej jakości kawę i soki

Szukamy energicznych osób bez doświadczenia, które chcą poszerzać swoje umiejętności. Pracujemy w młodym, ambitnym, zaangażowanym w rozwój teamie. Jeśli chcesz stać się częścią zespołu i dobrze zarabiać APLIKUJ WŁAŚNIE TERAZ! :)

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Górczyn
ID: 897133682