2. Praca
  3. Energetyka
  4. Odnawialna
  5. Odnawialna - Małopolskie
  6. Odnawialna - Myślenice
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży

Wynagrodzenie

6 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Myślenice

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Keny Group poszukuje kandydatów na stanowisko specjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy: Małopolska a w późniejszym rozwoju możliwość rozszerzenia pracy na terenie całej Polski.

Szkolenia wstępne odbywają się w okolicach Myślenic i Krakowa.

Poszukujemy osób z którymi będziemy mogli zbudować zespół sprzedażowy oferujący klientom szerokie usługi z zakresu branży energetycznej. Nie musisz mieć doświadczenia branżowego ani sprzedażowego, oferujemy wdrożenie od zera i prowadzenie przez cały proces. Jedyne czego oczekujemy w zamian to zaangażowanie, chęć do nauki i rozwój osobisty pozwalający uzyskiwać coraz wyższe wyniki w czasie.

Mamy unikalny system dzięki któremu początkowe obowiązki sprzedażowe są w dużej mierze z Ciebie zdjęte.

Twój zakres obowiązków:

•       Realizacja strategii handlowych w bezpośredniej współpracy z Zarządem Firmy

•       Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami kluczowymi na terytorium Polski aż do momentu zawarcia umowy

•       Poszukiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi klientami

•       Zaangażowanie we współtworzenie strategii na podstawie analizy rynku i informacji zwrotnych

•       Raportowanie prac

•       Obsługa rynku branży ciepłowniczej opartej na door to door, współpracy z call center, bazy własnej, rekomendacji, leadów centralnych generowanych przez nasz marketing.

Nasze wymagania:

•       Chęć zdobycia i poszerzenia doświadczenia w sprzedaży

•       Umiejętność budowania długofalowych relacji z kluczowymi klientami

•       Biegła znajomość obsługi komputera, telefonu, mediów społecznościowych MS Office, Excel, dysku google

•       Wysoka kultura osobista

Mile widziane:

•       Prawo jazdy kat. B

•       Zainteresowanie tematyką eksploatacji elektrycznej, energetycznej, gazowej

Co zapewniamy:

•       Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie bądź kontrakt b2b

•       Wdrożenie od podstaw

•       Wynagrodzenie prowizyjne

•       Szkolenia z zakresu sprzedaży, pozyskiwania klientów, budowania relacji, szkolenia produktowe i specjalistyczne

•       Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od Twoich wyników sprzedażowych

•       Dobra zespołowa atmosfera i wsparcie w realizacji celów

•       Centrum logistyczne gwarantujące sprawną obsługę zamówień

Zapraszamy do kontaktu oraz wysyłania CV.

Lokalizacja

Myślenice,

Małopolskie

Małopolskie, Myślenice
ID: 910371198