2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Płock
Dodane 24 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży

Lokalizacja

Płock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Kleve poszukuje pracownika na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży

Zakres obowiązków

Pozyskiwanie, obsługa oraz utrzymywanie długotrwałej relacji z klientami

tworzenie i negocjowanie ofert handlowych

przygotowywanie umów z kontrahentami

reprezentowanie firmy i czynny udział w spotkaniach, konferencjach i wydarzeniach

Nasze wymagania

wykształcenie wyższe lub średnie

bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

umiejętność pracy w zespole

wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym Excel, Power Point

umiejętność redagowania pism i ofert handlowych

kreatywność, umiejętność analitycznego myślenia oraz radzenia sobie z presją czasu,

dodatkowym atutem rekrutacyjnym będzie doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

ciekawą pracę na samodzielnym stanowisku

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia

wszelkie narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego na rynku krajowym i międzynarodowym

możliwość wyjazdów na targi krajowe i międzynarodowe

Lokalizacja

Płock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płock
ID: 910606220