2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Świętokrzyskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wąchock
Dodane 10 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży

Lokalizacja

Wąchock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Drewmex Group - lider europejskiego rynku blatów dębowych, płyt meblowych oraz produktów ogrodowych, ze względu na dynamiczny rozwój poszukuje pracownika na stanowisku: specjalista ds. handlowych

Miejsce pracy: ul. Św. Rocha 30 ; 27-215 Wąchock

Zakres obowiązków

Realizacja strategii sprzedażowej i czynny udział w jej wdrażaniu

Kompleksowa obsługa Klientów na powierzonym regionie (przygotowywanie ofert, weryfikacja i koordynacja procesu realizacji zamówień)

Tworzenie raportów i analiz sprzedażowych

Obsługa stałych i pozyskiwanie nowych Klientów na terenie Polski oraz za granicą

Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z obecnymi i nowymi Klientami

Prowadzenie korespondencji handlowej oraz rozmów telefonicznych

Stała współpraca z Działami Księgowości, Planowania Produkcji, Reklamacji oraz Magazynem

Archiwizacja ofert handlowych i wprowadzanie dokumentów handlowych do systemu

wysyłanie ofert oraz pozostałej korespondencji handlowej

nadzór nad terminowym przepływem informacji i dokumentów

realizacja wyznaczonych celów i utrzymywanie wysokiego poziomu jakości pracy.

Okazjonalnie - wyjazdy na targi i inne wydarzenia branżowe

Wymagania

Biegła znajomość pakietu MS OFFICE (głównie arkusza kalkulacyjnego Excel)

Znajomość systemów ERP (systemy sprzedażowo-magazynowe)

Zaangażowanie, skuteczność, dobra organizacja pracy własnej

Doświadczenie w obsłudze stałych oraz pozyskiwaniu nowych Klientów

Doświadczenie w kontakcie z klientem zagranicznym

Umiejętność skutecznego prowadzenia rozmów handlowych

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2)

Doświadczenie w zakresie organizacji procesów logistycznych (organizacja transportu)

Znajomość procedur przewozów zagranicznych INCOTERMS , dokumentacji transportowej i odpraw celnych

Doświadczenie w zarządzaniu obiegiem dokumentacji handlowej w obrocie zagranicznym

Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu długofalowych relacji z Klientami

Nastawienie na rozwój, osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych i skuteczność działania

Komunikatywność oraz wysoki poziom umiejętności interpersonalnych

Znajomość branży produkcji drzewnej

Lokalizacja

Wąchock,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Wąchock
ID: 910848352