2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Granowo
Dodane 18 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży

Lokalizacja

Granowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Firma Kruś jest producentem folii i opakowań foliowych z ugruntowaną pozycją na rynku podpartą wieloletnim doświadczeniem.

Poszukujemy rzetelnego pracownika na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży.

Do obowiązków należy bieżąca obsługa klientów, przyjmowanie zleceń, kontakt i utrzymywanie dobrych relacji z klientami. Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat lub B2B z atrakcyjnym wynagrodzeniem. Praca w trybie 1-zmianowym, godziny pracy ustalamy indywidualnie, możliwa także praca w systemie hybrydowym.

Gwarantujemy możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności. Zapewniamy narzędzia do pracy, a także pracę na nowoczesnym zintegrowanym systemie CMR w miłej i przyjaznej atmosferze. Nasze wymagania od kandydata to znajomość pakietu MS Office, skrupulatność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań, komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów. Mile widziana u kandydata jest znajomość branży tworzyw sztucznych.

Zakres obowiązków:

- bieżąca obsługa klientów

- nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów handlowych

- przyjmowanie zleceń i wpisywanie ich w system

- dobra organizacja pracy

- współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagania:

- wykształcenie wyższe

- znajomość j. niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie

- znajomość pakietu MS Office, biegła obsługa komputera i urządzeń z nim powiązanych

- dokładność wykonywania powierzonych zadań, rzetelność

- komunikatywność

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę  na pełny etat lub B2B

- atrakcyjne wynagrodzenie

- system wdrożenia i przeszkolenia pracownika,

- możliwość rozwoju i zdobywania wiedzy w firmie o stabilnej pozycji na rynku

- indywidualnie ustalone godziny pracy, możliwość pracy w trybie hybrydowym

- pracę w przyjaznej atmosferze od poniedziałku do piątku

- narzędzia niezbędne do wykonywania zadań, w tym nowoczesny zintegrowanym systemie CRM

Lokalizacja

Granowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Granowo
ID: 911260255