2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Warmińsko-mazurskie
  6. Administracja, prace biurowe - Nowe Miasto Lubawskie
Dodane 15 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowe Miasto Lubawskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Jawor-Parkiet jest jednym z największych w Polsce producentem naturalnych podłóg drewnianych. Siedziba firmy mieści się w Nowym Mieście Lubawskim, w województwie warmińsko-mazurskim. Nowoczesna linia produkcyjna, stałe wsparcie architektów i designerów, wnikliwa kontrola jakości pomagają tworzyć podłogi zaspokajające gusta nawet najbardziej wymagających użytkowników.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalisty ds. sprzedaży

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·        współpraca z zespołem pracowników,

·        dbałość o wysoki standard obsługi klienta,

·        obsługa bieżących zamówień,

·        budowanie i podtrzymywanie relacji handlowych z klientami.

WYMAGANIA:

·       mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

·       język angielski lub niemiecki w stopniu biegłym,

·       znajomość pakietu MS Office,

·       komunikatywność,

·       mile widziana znajomość branży drzewnej,

·       samodzielność i bardzo dobra organizacja czasu pracy,

·       wysoka kultura osobista,

·       kreatywność w działaniu.

OFERUJEMY:

·       stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

·       wynagrodzenie uzależnione od stopnia kwalifikacji i odpowiedzialności,

·       szkolenie przygotowujące do wykonywania obowiązków,

·       możliwość kreowania ścieżki własnego rozwoju,

·       możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji.

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o składanie CV wraz z listem motywacyjnym i zgodą na przetwarzanie danych osobowych osobiście, w sekretariacie firmy lub mailowo (w tytule maila prosimy o podanie nazwy stanowiska).

Jawor-Parkiet Sp. z o.o.

ul. Grunwaldzka 87

13-300 Nowe Miasto Lubawskie

tel. 56 474 80 84

Lokalizacja

Nowe Miasto Lubawskie,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Nowe Miasto Lubawskie
ID: 911899608