2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Małopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Kraków
  7. Przedstawiciel handlowy - Podgórze
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. Sprzedaży

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Centrum Rozwoju Osobowości Inner Home zatrudni osobę na stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nawiązywanie kontaktu z firmami oraz szkołami i sprzedaż warsztatów psychologicznych oraz pakietów wsparcia psychologicznego dla pracowników.

Obowiązki:

- Aktywne nawiązywanie i utrzymywanie bezpośrednich relacji z klientami z sektora korporacyjnego oraz edukacyjnego.

- Budowanie długoterminowych relacji z klientami.

- Opracowywanie strategii sprzedażowych mających na celu zwiększenie widoczności naszych usług oraz generowanie sprzedaży.

- Monitorowanie rynku oraz konkurencji w celu identyfikacji nowych możliwości biznesowych.

- Pogłębianie wiedzy na temat sprzedawanych rozwiązań oraz identyfikacja ich możliwych obszarów rozwoju.

Kandydat powinien posiadać:

- Doświadczenie w sprzedaży usług, preferowana znajomość branży psychologicznej lub edukacyjnej.

- Umiejętność budowania relacji i negocjacji z klientami biznesowymi oraz szkołami.

- Doskonałe umiejętności komunikacyjne, wysoka kultura osobista.

- Samodzielność, proaktywność oraz umiejętność pracy w zespole.

- Umiejętność efektywnego zarządzania czasem pracy i skuteczności osiągania założonych celów.

- Mile widziane wykształcenie psychologiczne lub zainteresowanie obszarem psychologii.

- Mile widziana znajomość procesu pozyskiwania funduszy unijnych i państwowych.

Oferujemy:

- Pracę na pół etatu (z opcją przedłużenia na cały).

- Umowę na okres próbny: zlecenie lub B2B (z opcją zmiany na umowę o pracę).

- System wynagrodzenia składający się z podstawy oraz premii od sprzedaży.

- Elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy zdalnej.

- Pomoc asystentki.

Jeśli jesteś ambitną osobą zainteresowaną rozwijaniem kariery w branży psychologicznej oraz sprzedażą usług, czekamy na Twoje zgłoszenie. Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 913942626