2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Tychy
Centrum Inteligentnego Rozwoju
Dodane 01 maja 2024

Specjalista ds. sprzedaży

Wynagrodzenie

4 800 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Centrum Inteligentnego Rozwoju (www.ircentrum.pl) wspiera promocję badań naukowych, innowacji społecznych oraz technologicznych wpływających na inteligentny rozwój. Od 2016 r. jesteśmy organizatorem Forum Inteligentnego Rozwoju (www.irforum.pl).

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy

Nr ref.: 2024/04/SW/DOK

Poszukujemy osoby kreatywnej, dobrze zorganizowanej i komunikatywnej, gotowej do działania w dynamicznym środowisku kongresowym.

Zakres obowiązków:

·       Aktywna sprzedaż pakietów konferencyjnych oraz powierzchni wystawienniczej;

·       Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji z obecnymi klientami;

·       Opracowywanie i prezentacja ofert handlowych dostosowanych do potrzeb klientów;

·       Negocjowanie warunków współpracy oraz finalizacja transakcji;

·       Rejestrowanie informacji w systemie CRM;

·       Raportowanie do dyrektora sprzedaży.

Wymagania:

·       Doświadczenie w sprzedaży (B2B) minimum 2 lata;

·       Umiejętności negocjacyjne oraz zdolność do budowania relacji z klientami;

·       Doskonałe umiejętności komunikacyjne i przekonywania.

·       Zorientowanie na osiąganie celów sprzedażowych;

·       Kreatywność i inicjatywa w działaniu;

·       Doświadczenie w sprzedaży powierzchni wystawienniczej lub usług eventowych będzie dodatkowym atutem;

·       Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

·       Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

·       Wynagrodzenie składające się z podstawy oraz atrakcyjnej prowizji sprzedażowej (możliwość wypracowania prowizji już w pierwszym miesiącu pracy);

·       Możliwość współpracy z ciekawymi oraz wybitnymi ludźmi ze świata nauki i biznesu;

·       Szkolenie oraz wdrożenie na stanowisko pracy;

·       Niezbędne narzędzia pracy (dedykowany laptop oraz telefon);

·       Możliwość dalszego rozwoju zawodowego;

·       Przejrzysta ścieżka awansu w strukturach firmy;

·       Pracę w przyjaznej atmosferze i we wspierającym zespole;

·       Bezpłatny parking dla pracowników firmy;

·       Pracę w komfortowym biurze o wysokich standardach;

·       Nieograniczony dostęp do kawy i herbaty;

·       Elastyczne godziny pracy (rozpoczynamy pracę między godz. 7:00 a 9:00);

·       Kartę Medicover Sport (dopłata pracodawcy 50%);

·       Integracje pracownicze organizowane min. 2 x w roku;

·       Dodatkowe benefity i nagrody za osiągnięcie celów.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie trafisz do zespołu profesjonalistów, będziesz mogła/mógł się rozwijać,  a przy tym zarabiać dobre pieniądze, to znakomicie trafiłaś(eś). Jeżeli dodatkowo tematy związane z mediami i innowacyjnością nie są Ci obce, to nie wahaj się i wyślij swoje CV.

Zapraszamy do aplikowania!

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Aplikując na ogłoszenie, zgadzasz się na przetwarzanie przez Centrum Inteligentnego Rozwoju S.C . z siedzibą w Tychach, ul. Fabryczna 43 (Pracodawca - administrator danych), Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: biuro(at)ircentrum.pl.

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 914179877