2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gliwice
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Ostropa
Dodane 30 kwietnia 2024

Specjalista ds. Sprzedaży

Lokalizacja

Gliwice, Ostropa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Keno Sp. z o.o. jest liderem branży fotowoltaicznej. Wieloletnie doświadczenie w branży OZE pozwoliło firmie uzyskać stabilną pozycję dystrybutora na rynku i z powodzeniem utrzymywać najwyższy poziom obsługi swoich klientów, których grono cały czas się zwiększa. Firma posiada swoje oddziały w Gliwicach i w Warszawie, a w najbliższym czasie planuje działać również na rynkach zagranicznych. Klientami firmy KENO są firmy instalatorskie oraz sieci hurtowni elektrycznych. W ofercie firmy KENO poza systemami fotowoltaicznymi można znaleźć również m.in. pompy ciepła oraz kolektory słoneczne.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy nowego pracownika do działu sprzedaży na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczny, mailowy oraz bezpośredni z klientami, w tym klientami zagranicznymi

  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie klientów biznesowych

  • Umawianie spotkań dla rejonowych przedstawicieli handlowych

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami

  • Opieka nad kontami kontrahentów widniejących w bazie B2B

  • Wdrożenie i przeprowadzenie nowego klienta przez obsługę platformy B2B

  • Zapewnianie efektywnej współpracy z innymi działami firmy

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie

  • Znajomość Języka angielskiego na poziomie min. B1

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Kreatywność, optymizm oraz umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywność i otwartość

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • Wysoki poziom motywacji i postawa skoncentrowana na sprzedaż

Mile widziane

  • Wiedza z zakresu fotowoltaiki będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość programu Comarch XL

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie będącej liderem w branży OZE

  • Pracę w środowisku doceniającym wdrażanie własnych pomysłów i innowacji

  • Pakiet benefitów pozapłacowych: ubezpieczenie grupowe, kartę sportową oraz opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach (opieka medyczna Medicover, karta sportowa Medicover Sport, grupowe ubezpieczenie PZU)

  • Bonus finansowy z okazji urodzin oraz dodatkowy dzień urlopu do wykorzystania z tej okazji

  • Świadczenia z funduszu socjalnego m.in.: dofinansowanie do wypoczynku urlopowego, zapomoga świąteczna, dodatkowe wsparcie w trudnej sytuacji rodzinnej/życiowej

  • Dodatkową premię za skuteczną rekomendację kandydata do pracy

  • System premiowy uzależniony od wykonania zadań i/lub realizacji wskaźników KPI

  • Zniżki pracownicze na produkty z naszego portfolio

  • Realne możliwości rozwoju - dostęp do wewnętrznych rekrutacji oraz programów szkoleniowych: akademia handlowca, akademia managera

  • System wdrożenia na stanowisko pracy

  • Wspólne integracje firmowe kilka razy w roku (w tym rodzinny piknik, wyjazd weekendowy, imprezy tematyczne)

  • Wspólne aktywności sportowe

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Ostropa
ID: 914104251