2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubuskie
  6. Administracja, prace biurowe - Żary
Dodane 15 maja 2024

Specjalista ds. sprzedaży

Lokalizacja

Żary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Magnaplast wchodzi w skład niemieckiego holdingu zajmującego się przetwórstwem tworzyw sztucznych. Jest liderem w produkcji systemów rurowych.

Aktualnie zatrudnimy osobę na stanowisko: specjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy:  Sieniawa Żarska

OBOWIĄZKI NA STANOWISKU:

1. Obsługa Klientów:

  • przyjmowanie i realizacja zamówień,

  • wystawianie faktur,

  • rozpatrywanie reklamacji,

  • organizacja transportu,

  • monitoring faktur,

  • obsługa Klientów telefoniczna, korespondencyjna.

2. Bieżąca współpraca z działami Firmy.

WYMAGANIA

  • Wykształcenie minimum średnie.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego.

OFERTA

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Wsparcie we wdrożeniu do pracy.

  • Możliwość zdobycia nowego doświadczenia zawodowego.

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie będącej jednym z liderów w branży.

  • Współpracę z doświadczonym zespołem profesjonalistów w przyjaznej atmosferze.

Oferty prosimy wysyłać poprzez OLX

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Magnaplast Sp. z o.o., zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Magnaplast Sp. z o.o. z siedzibą w Sieniawie Żarskiej 69, 68-213 Lipinki Łużyckie. Dane osobowe zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści podanych danych osobowych, prawo do żądania sprostowania podanych danych, ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, a także prawo do przenoszenia tych danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, prawo wniesienia skargi do PUODO. Podstawą przetwarzania danych osobowych, udostępnionych w CV jest Pani/Pana zgoda. Podanie danych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie niemożność uczestnictwa w procesie rekrutacji. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia procesu rekrutacyjnego, nie dłużej niż 3 miesiące od daty złożenia oferty a następnie zostaną usunięte. W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z nami.

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z tylko z wybranymi kandydatami.

Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

Lokalizacja

Żary,

Lubuskie

Lubuskie, Żary
ID: 915395395