2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Łódzkie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Skierniewice
Dodane 02 kwietnia 2024

Specjalista ds. Sprzedaży

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Skierniewice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Insly Sp. z o.o. to firma z branży technologicznej, która od 2012 roku z sukcesami dostarcza branży ubezpieczeniowej innowacyjne rozwiązania dla biznesu, dzięki którym sprzedaż i obsługa ubezpieczeń stały się prostsze. Codziennie optymalizujemy procesy biznesowe naszych klientów, dzięki czemu oszczędzamy ich czas i pieniądze i dajemy przestrzeń na rozwój.

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: biuro w Skierniewicach

Zakres obowiązków:

  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientami

  • przygotowywanie ofert i umów handlowych

  • poszukiwanie rozwiązań ukierunkowanych na potrzeby i oczekiwania klientów

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze klienta i/lub sprzedaży

  • chęć rozwoju w obszarze sprzedaży

  • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów

  • samodzielność i dobra organizacja pracy

  • znajomość języka angielskiego min. na poziomie B1

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę po okresie próbnym

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • ubezpieczenie na życie

  • kartę Multisport

  • możliwość pracy zdalnej raz w tygodniu

  • pyszną kawę, herbatę i przekąski w firmowej kuchni

  • przyjazną atmosferę w miejscu pracy

Lokalizacja

Skierniewice,

Łódzkie

Łódzkie, Skierniewice
ID: 908961431