2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Wielkopolskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Święciechowa
Dodane 05 kwietnia 2024

Specjalista ds. Sprzedaży

Lokalizacja

Święciechowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

W związku z dynamicznym wzrostem sprzedaży

poszukujemy osób do administracyjnej obsługi działu handlowego:

Stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: Święciechowa

Opis stanowiska:

  •   administrowanie zamówieniami

  •   koordynacja wysyłek towaru

  • fakturowanie

  • praca na arkuszach Excel

  • praca w systemie dwuzmianowym

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie

  • komunikatywność

  • umiejętność pracy w zespole

  • podzielność uwagi

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • znajomość obsługi pakietu MS Office (szczególnie Excel, Word)

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę dla największego producenta boczku w Polsce

  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o uznanej - na krajowym i europejskim rynku mięsnym - marce

  • pracę w młodym zespole

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: kadrymałpakaminiarz.pl w temacie prosimy wpisać  Specjalista ds. Sprzedaży lub osobiste składanie w Dziale Kadr i Płac.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do  Kaminiarz Sp. z o.o.  (Pracodawca oraz administrator danych), zgadzacie się Państwo na przetwarzanie przez Pracodawcę Państwa danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Lokalizacja

Święciechowa,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Święciechowa
ID: 909360168