2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Warmińsko-mazurskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kromerowo
Dodane 05 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży

Lokalizacja

Kromerowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

       Czterogwiazdkowy Hotel Azzun Orient&SPA w Kromerowie poszukuje osoby na stanowisko specjalista ds. sprzedaży.

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów w segmencie korporacyjnym i MICE

  • Realizacja indywidualnych celów sprzedażowych w segmencie konferencyjnym i korporacyjnym

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów B2B (firmy, biura podróży, organizatorzy spotkań) w celu realizacji zakładanych planów sprzedażowych

  • Budowanie długofalowych relacji z Gośćmi i Klientami poprzez spotkania handlowe oraz udział w spotkaniach i targach branżowych

  • Przygotowywanie ofert handlowych, obsługa zapytań grupowych

  • Koordynacja realizacji konferencji i wydarzeń eventowych

  • Profesjonalne prezentowanie oferty handlowej przy wykorzystaniu narzędzi marketingowych

  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami hotelu

  • Realizacja założonych celów sprzedażowych hotelu

  • Przeprowadzanie negocjacji handlowych

  • Analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji

    Nasze wymagania

  • Otwartość na nowe wyzwania, umiejętność nawiązywania kontaktów, zdolności interpersonalne, wysoka kultura osobista i samodyscyplina

  • Swobodne poruszanie się środowisku MS Office

  • Biegłość w prowadzeniu rozmów, negocjacji oraz bezbłędnej korespondencji

  • Proaktywne zdolności sprzedażowe i negocjacyjne

  • Umiejętność organizacji pracy, ustalania priorytetów, realizacji wyznaczonych celów w określonym czasie

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dokładność i sumienność w działaniu oraz inicjatywa i skuteczność w działaniu

  • Gotowość na poszerzanie swojej wiedzy

  • Doświadczenie w branży hotelarskiej na podobnym stanowisku minimum 1 rok

    Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Karty sportowe dla pracowników (FitProfit)

  • Ubezpieczenie na życie

  • Pracę w młodym, dynamicznym i uśmiechniętym zespole

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Lokalizacja

Kromerowo,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Kromerowo
ID: 909630267