2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podkarpackie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Łańcut
Dodane 09 maja 2024

Specjalista ds. Sprzedaży Allegro Gmoto.pl

Lokalizacja

Łańcut

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Specjalista ds. Sprzedaży Allegro

Miejsce pracy: Gmoto.pl Twój zakres obowiązków:

  • Nadzór nad procesami sprzedaży online oraz zarządzanie ofertą produktową na Allegro (w tym strefy marek).

  • Tworzenie i wdrażanie strategii sprzedaży oraz działań promocyjnych (Allegro ADS, reklamy graficzne).

  • Monitorowanie konkurencji i dostosowywanie strategii sprzedażowej.

  • Przygotowywanie raportów i analiz sprzedaży oraz monitorowanie realizacji celów.

  • Dbanie o wysokie wskaźniki jakości konta.

  • Obsługa systemów e-commerce, Allegro,

  • Bieżąca współpraca z pozostałymi działami firmy.

Nasze wymagania:

  • Dobra znajomość branży części, akcesoriów oraz odzieży motocyklowej

  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży na Allegro.

  • Znajomość wszystkich dostępnych form promocji Allegro.

  • Biegła obsługa programów Excel, Word, Google Sheets.

  • Wysokie umiejętności analityczne, kalkulacyjne i komunikacyjne.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1.

  • Umiejętność priorytetyzacji, samodzielnego rozwiązywania problemów i pracy w zespole.

  • Otwartość na zmiany.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym.

  • Rozwój zawodowy w branży e-commerce.

  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach.

  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole.

Jeśli spełniasz nasze wymagania i chcesz rozwijać się z nami, aplikuj już dziś!

Lokalizacja

Łańcut,

Podkarpackie

Podkarpackie, Łańcut
ID: 917142613