2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Kujawsko-pomorskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Bydgoszcz
Dodane 15 maja 2024

Specjalista ds. sprzedaży (branża agro)

Wynagrodzenie

5 050 - 16 250 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Jesteśmy jednym z najszybciej rozwijających się agroprzedsiębiorstw w Polsce. Główne obszary działalności firmy Fitoplon Sp. z o.o. to produkcja bezpiecznych i wysokoskoncentrowanych nawozów oraz biostymulatorów dolistnych. Koncentrujemy się na ekologii, bezpieczeństwie środowiska, produktach naturalnych; dążymy do wysokiej jakości produktów i usług oraz wartości dodanej, nieustannie poszukując najbardziej innowacyjnych rozwiązań.

Rozbudowujemy zespół sprzedażowy. Poszukujemy ukierunkowanych na wynik kandydatów do zasilenia naszej firmy.

Zakres obowiązków:

  • profesjonalny kontakt z klientem

  • aktywne pozyskiwanie klientów z certyfikowanych baz

  • tworzenie ofert sprzedaży

  • prowadzenie i rozbudowa bazy klientów

  • tworzenie i utrzymywanie długofalowych, trwałych relacji z klientami firmy

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy w telesprzedaży – WARUNEK KONIECZNY

  • skuteczność w zamykaniu sprzedaży

  • zaangażowanie i wytrwałość w dążeniu do celu

  • komunikatywność i swoboda w prowadzeniu rozmów z Klientami

To oferujemy:

  • stabilna praca w oparciu o umowę (trzymiesięczny okres próbny (umowa zlecenie), a po nim umowa o pracę)

  • elastyczny tryb pracy - stacjonarnie/hybrydowo/zdalnie

  • godne wynagrodzenie: podstawa + prowizja od sprzedaży + premie progowe + premie świąteczne

  • wyjazdy szkoleniowe

  • niekorporacyjna, swobodna atmosfera pracy

  • przyjazna grupa docelowa klientów

Benefity:

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • wcześniejsze wyjścia za wyniki

Aplikując na stanowisko, bardzo prosimy o zawarcie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji bądź klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FITOPLON Sp. z o.o. bądź przez inny podmiot, do którego składam CV/dokumenty rekrutacyjne w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 888107422