2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Stare Miasto
Dodane 15 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży (branża kosmetyczna)

Wynagrodzenie

4 200 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Yvette Laboratory - profesjonalna marka kosmetyków do pielęgnacji twarzy

Elixis Holistic Beauty Drink - "kosmetyk do picia", który wnosi głębokie nawilżenie tam, gdzie tradycyjne kosmetyki i witaminy nie sięgają.

Jeżeli chcesz stać się częścią holistycznego świata świadomej pielęgnacji, dołącz do naszego zespołu,  szukamy  Specjalisty ds. sprzedaży,

Opis stanowiska:

  • aktywne i systematyczne pozyskiwanie Klientów,

  • nawiązywanie i utrzymanie długotrwałych relacji z Klientem,

  • przyjmowanie zamówień i doradztwo produktowe,

  • ścisła współpraca z działem obsługi klienta oraz działem sprzedaży

  • mile widzialne wykształcenie kosmetyczne

  • posiadasz doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z telefonicznym i/lub mailowym procesem sprzedaży,

  • wiesz, jak ważne w obsłudze klienta są pytania „jak” oraz „co” i potrafisz je dobrze wykorzystać w komunikacji z klientem,

  • jesteś komunikatywna/komunikatywny .

  • lubisz pracę z ludźmi

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,

  • pracę w nieformalnej i luźnej atmosferze,

  • szkolenia dotyczące obsługi klienta oraz produktów,

  • możliwości rozwoju w ramach struktur firmy,

  • pracę jednozmianową 8:30 - 16:30

Prosimy o przesłanie CV na adres mailowy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 682124792