2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podlaskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Białystok
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Nowe Miasto
Dodane 15 maja 2024

Specjalista ds. sprzedaży (branża medyczna)

Wynagrodzenie

8 500 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Nowe Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Opis stanowiska:

  • sprzedaż na rynku krajowym produktów medycznych

  • budowanie relacji z Klientami przez skuteczny kontakt  telefoniczny i e-mailowy,

  • utrzymywanie kontaktów z klientami krajowymi oraz zagranicznymi,

  • udział w konferencjach oraz targach branżowych w kraju i za granicą.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży (mile widziane doświadczenie w branży medycznej lub pokrewnych

  • język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • wykształcenie ekonomiczne, techniczne, farmacja lub psychologiczne

  • gotowość do podejmowania wyjazdów służbowych krajowych i zagranicznych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie plus system premiowy

  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00

  • ubezpieczenie grupowe, nagrody finansowe

  • narzędzia pracy: samochód służbowy(do celów służbowych), laptop, telefon

  • możliwość awansu wewnętrznego

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Nowe Miasto
ID: 915490693