2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Lisków
Dodane 15 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży (branża mięsna)

Lokalizacja

Lisków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

McKeen-Beef CP Sp. z o.o. zs. w Liskowie poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: specjalista ds. sprzedaży.

Zakres obowiązków:

  • Szukanie i pozyskiwanie nowych klientów

  • Nawiązywanie współpracy oraz utrzymywanie i rozwijanie relacji biznesowych

  • Realizowanie planów sprzedaży

  • Dbałość o dobry wizerunek firmy

  • Poprawne i terminowe wykonywanie powierzonych zadań związanych ze stosunkami handlowymi z klientami

  • Raportowanie wyników pracy do przełożonego

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako handlowiec w branży mięsnej

  • Samodzielność i kreatywność

  • Doświadczenie we współpracy z klientami z rynku tradycyjnego

  • Wysoki poziom samodyscypliny i organizacji własnej pracy

  • Umiejętność skutecznego nawiązywania relacji

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat w oparciu o korzystne warunki zatrudnienia

  • Niezbędne narzędzia pracy, samochód, komputer, telefon

  • Stabilne zatrudnienie w rodzinnej firmie

  • Pracę w zgranym zespole, wspierającym się w każdej sytuacji

  • Korzystne ubezpieczenie grupowe

Osoby zainteresowane pracą na ww. stanowisku zachęcamy do przesłania CV na podany adres mailowy lub przez formularz kontaktowy OLX.

Lokalizacja

Lisków,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Lisków
ID: 911926795