2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Sielinko
Dodane 24 kwietnia 2024

Specjalista Ds. SPRZEDAŻY Części Podzespołów

Wynagrodzenie

4 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sielinko

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży części ,podzespołów do Maszyn

Miejsce pracy: Sielinko/Opalenicy

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • swobodę działania-cenimy ludzi kreatywnych i skutecznych,

  • niezbędne narzędzia do pracy: telefon, komputer

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

Zakres obowiązków:

  • obsługa dotychczasowych klientów, podejmowanie działań mających na celu zbudowanie nowej sieci odbiorców,

  • kreatywne pozyskiwanie klientów,

  • obsługa klienta w zakresie sprzedaży części zamiennych podzespołów i akcesoriów z demontażu z maszyn,

  • przygotowywanie ofert handlowych dla stałych i nowych Klientów,

  • realizacja planów sprzedażowych i celów jakościowych,

  • dbanie o wizerunek firmy oraz najwyższą jakość obsługi.

  • Fotografowanie i zamieszczanie nowych ogłoszeń Maszyn podzespołów na min. 4 portalach internetowych

Oczekiwania/wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • znajomość lokalnego rynku w maszynach i pojazdach

  • wysoka kultura osobista, rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • znajomość budowy maszyn budowlanych i Rolniczych

  • dyspozycyjność, bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz motywacja do podejmowania działań,

  • płynna obsługa pakietu MS Office,

  • pozytywne nastawienie,

  • prawo jazdy kategorii B.

    Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Firma NiM L. MACHINERY Sp. z o.o.

Lokalizacja

Sielinko,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Sielinko
ID: 909297025