2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Łódzkie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Łęczyca
Dodane 06 maja 2024

Specjalista ds sprzedaży części zam. branża motocyklowa - handlowiec

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łęczyca

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem i prowadzonymi inwestycjami, firma EXTREME RIDE sp. z o.o. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY - ZAKUPÓW CZĘŚCI ZAMIENNYCH. Branża motocyklowa i off-road.

Miejsce pracy:

Chodów gm. Wartkowice (10km od Łęczycy)

Łęczyca

OPIS STANOWISKA:

- przyjmowanie zamówień telefonicznych i mailowych

- wprowadzanie faktur zakupowych i sprzedażowych

- zlecanie wysyłek za pośrednictwem paneli logistycznych

- realizacja procesu zamówień

- ścisła współpraca z magazynierami

- obsługa dokumentów zakupu i sprzedaży

- System magazynowy Subiekt Nexo

- wdrażanie nowych pomysłów prowadzących do zwiększenia sprzedaży

WYMAGANIA

- bardzo dobra znajomość budowy pojazdów mechanicznych, wszystkich podzespołów składowych

- wykształcenie wyższe , min. średnie pełne ( zakończone maturą)

- bardzo dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office, w tym MS Excel

- niezbędne zainteresowanie mechaniką, bądź motoryzacją

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

- kreatywność i samodzielność w realizacji powierzonych zadań

- uczciwość, rzetelność oraz umiejętność pracy pod presją czasu

- umiejętność pracy w zespole

- wysoka kultura osobista

OFERUJEMY:

- zarobki 6000 – 8000 zł brutto

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- atrakcyjny system wynagrodzeń

- możliwość rozwoju zawodowego

- niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków

- przyjazną atmosferę pracy w ambitnym i wspierającym się zespole

- gwarancję stabilności i stałości zatrudnienia

CV można składać mailowo na adres: aszczypinski[malpa]extremeride.pl

Kontakt telefoniczny pod numerem: 662 775 320

Lokalizacja

Łęczyca,

Łódzkie

Łódzkie, Łęczyca
ID: 916455882