2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Ursynów
Dodane 16 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży części zamiennych

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalnaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Twój zakres obowiązków

 Sprzedaż bezpośrednia części i akcesoriów do klienta detalicznego i hurtowego,

 Zapewnienie odpowiedniej obsługi i dostaw niezbędnych części zamiennych i

akcesoriów dla serwisu,

 Przygotowywanie ofert i zamówień dla Klientów indywidualnych

 Umiejętne planowanie dostaw związanych z terminowymi naprawami samochodów w

serwisie,

 Analiza i monitoring wskaźników oraz realizacja zadań związanych z częściami

zamiennymi i akcesoriami,

 Zarządzanie zapasami i codzienne przyjmowanie towaru, okresowe przeprowadzanie

remanentów.

 Generowanie wzrostu sprzedaży naszych produktów poprzez rozwój i obsługę

sprzedaży w kanałach market place, w tym na Allegro a potencjalnie również na

innych platformach

 Efektywne zarządzanie portfolio produktów, tworzenie i zarządzanie aukcjami, w tym

opracowywanie unikalnych, stymulujących sprzedaż opisów, oraz obsługa akcji

promocyjnych na zewnętrznych platformach

 Monitorowanie rynku, analiza trendów, cen oraz strategii konkurencji a także analiza

danych z Google Analytics, TradeWatch i podobnych narzędzi

Nasze wymagania

 Wiedza z zakresu budowy samochodu (praktyczna i teoretyczna),

 Wiedza eCommerce Marketplace

 Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,

 Pozytywne nastawienie i chęć do uczenia się nowych rzeczy,

 Czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

 Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej,

 Znajomość programu Office, Warsztat 24 oraz Workshop Data.

To oferujemy

 Umowę zlecenia na czas próbny po upływie umowa o pracę,

 Stabilność zatrudnienia,

 Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia,

 Dofinansowanie pakietu medycznego,

 Dofinansowanie pakietu sportowego,

 Dofinansowanie do wypoczynku (wczasy pod gruszą)

 Przyjazną atmosferę.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 912173593