2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Mokotów
Dodane 13 maja 2024

Specjalista ds. sprzedaży - dla studentów, elastyczny grafik

Wynagrodzenie

28 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Praktyka / staż, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowaRekrutacja online

Opis

Kto szuka?

Agencja doradcza z 8-letnim doświadczeniem. Zajmujemy się doradztwem i outsourcingiem działań sprzedażowych.

Na jakie stanowisko?

Handlowiec/opiekun Klienta, Specjalista ds sprzedaży

Jakie są obowiązki?

Praca polega na generowaniu leadów sprzedażowych + stałym i cyklicznym kontakcie z Klientami. Zadania obejmują: tworzenie baz danych i kontakt telefoniczny z potencjalnymi klientami (bez zamykania sprzedaży).

Czego wymagamy?

Przede wszystkim determinacji i chęci rozwoju - przy dobrej współpracy możliwość stworzenia własnego zespołu.

Co oferujemy?

  • solidne wynagrodzenie: pierwszy miesiąc 28 zł brutto/h, od drugiego - 29 zł, od trzeciego - 30 zł + premie (możliwość przejścia również na rozliczenie podstawa+prowizja od wyników)

  • pakiet szkoleń i wsparcie mentorów

  • elastyczny czas pracy - biuro jest czynne 8-18, możesz sobie wybrać godziny, w których będziesz pracować (łatwo to pogodzić ze studiami/inną pracą) - wszystko jest kwestią dogadania.

  • dowolną formę zatrudnienia (umowa zlecenie, B2B)

  • przyjazną, nieformalną atmosferę pracy i stały kontakt z bezpośrednim przełożonym

Skontaktuj się mailowo lub telefonicznie. Odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

CV proszę przesłać przez e-mail lub formularz OLX karol.muszynski[a]kpcontact.com

Pozdrawiam, Karol

Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 864839734