2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podlaskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Białystok
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Centrum
Dodane 19 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży – Doradca Hodowlany - woj. podlaskie

Lokalizacja

Białystok, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Opis

MAŁOPOLSKIE CENTRUM BIOTECHNIKI SP. Z O.O.  z/s w Krasnem

poszukuje pracownika  na stanowisko

Specjalisty ds.  sprzedaży – Doradcy Hodowlanego

 na teren województwa    podlaskiego

WYMAGANIA:

·         Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane

·         Wykształcenie zootechniczne lub rolnicze mile widziane

·         Wiedza z zakresu hodowli bydła  będzie dodatkowym atutem

·         Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami

·         Prawo jazdy kat. B

OBOWIĄZKI:

·         Aktywne pozyskiwanie klientów i ich bieżąca obsługa

·         Doradztwo w zakresie hodowli i rozrodu bydła

·         Rozwój sprzedaży poprzez realizację zamierzonych celów

·         Budowanie długofalowych relacji z klientami

·         Przygotowywanie ofert handlowych

·         Monitorowanie rynku

OFERUJEMY:

·         Stabilną pracę w renomowanej firmie

·         Możliwość rozwoju zawodowego

·         Wyposażenie w narzędzia niezbędne do realizacji zadań ( telefon komórkowy, samochód służbowy, notebook/tablet )

·         Atrakcyjne wynagrodzenie oraz prowizję zależną od wyników.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:  kadry(małpka)mcb.com.pl  lub przez formularz kontaktowy w terminie do dnia  10.05.2024r.

Informacja oraz klauzula informacyjna RODO dla kandydata do pracy :  patrz  www.mcb.com.pl  -  zakładka RODO.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie przez Małopolskie Centrum Biotechniki Sp. z o.o. z/s w Krasnem dla potrzeb niezbędnych do realizacji  procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko, zgodnie z Ustawą z dnia  10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych ( Dz.U. z 2018r. poz. 1000 ) oraz zgodnie  z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.   w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ( RODO).

Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem/am się z klauzulą informacyjną RODO dla kandydata do pracy  ( www.mcb.com.pl – zakładka RODO ).”

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Centrum
ID: 912940603