2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Koźmin Wielkopolski
Dodane 28 marca 2024

Specjalista ds. Sprzedaży, Doradca Klienta, Handlowiec

Lokalizacja

Koźmin Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Naglak – jesteśmy stabilną i doświadczoną firmą produkcyjną działająca na rynku już od ponad 30 lat

i zatrudniającą ponad 100 fachowców o różnych specjalizacjach. Naszą działalnością jest produkcja kabin oraz zabudów ochronnych do pojazdów rolniczych, budowlanych i innych środków transportowych. Zawsze priorytetem naszych działań jest bezpieczeństwo i komfort użytkowników naszych produktów. Permanentnie pracujemy nad utrzymaniem i poprawą jakości naszych działań we wszystkich obszarach firmy. Jesteśmy aktywnym i zgranym zespołem ukierunkowanym na rozwój, osiąganie celów przedsiębiorstwa i osobistych. Łączą nas wartości  takie jak odpowiedzialność

w działaniu i partnerskie relacje z klientami

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko

SPECJALISTA ds. SPRZEDAŻY W BIURZE OBSŁUGI KLIENTA

 OBOWIĄZKI I ZADANIA:

  • Sprzedaż i obsługa klientów instytucjonalnych

  • Koordynacja realizacji zleceń

  • Utrzymywanie relacji z klientami

OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub doświadczenie w sprzedaży B2B

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie

  • Umiejętności komunikacyjne

  • Odpowiedzialność

  • Umiejętność pracy z programem typu CRM

  • Znajomość branż związanych z pojazdami rolniczymi, komunalnymi, budowlanymi itp.

 OFERUJEMY:

  • Pracę w stabilnej i rozwojowej firmie funkcjonującej w międzynarodowym środowisku,

  • Pewne i stabilne warunki zatrudnienia

  • Cykliczne szkolenia i inne formy samorozwoju,

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV wraz z następującą klauzulą:

„Na podstawie przepisu art. 6 ust 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego przez Przedsiębiorstwo Wielobranżowe NAGLAK Wojciech Naglak z siedzibą w Koźminie Wielkopolskim. Jednocześnie oświadczam, iż zostałem poinformowany o możliwości cofnięcia zgody w każdym czasie oraz potwierdzam, iż zapoznałem

z klauzulą informacyjną na temat przetwarzania danych osobowych.”

Lokalizacja

Koźmin Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Koźmin Wielkopolski
ID: 750025369