2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Dolnośląskie
  6. Marketing - Szczawno-Zdrój
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży - Dworzysko R. Tomaszewski i Synowie

Wynagrodzenie

5 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczawno-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Zakres obowiązków:

- Codzienny kontakt z Klientem( telefoniczny, mailowy, kontakt osobisty, spotkania), doradztwo i budowanie relacji

- Realizacja celów sprzedażowych

- Bieżące sprawy biurowe

- Poszukiwanie nowych kanałów pozyskiwania klientów

- Tworzenie i prezentacja ofert, sprzedaż i współudział w organizacji eventów itp.

- Współtworzenie pozytywnego wizerunku marki

- Ścisła współpraca z wewnętrznymi działami w firmie

-Tworzenie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta

-Negocjacje i zamykanie umów

-Promowanie działań usprawniających sprzedaż

-Realizowanie planów sprzedażowych przedsiębiorstwa

-Pozyskiwanie nowych klientów

-Utrzymywanie długofalowych relacji ze stałymi klientami i nawiązywanie nowych relacji

- Przygotowywanie materiałów promocyjnych, współpraca z działem marketingu i innymi działami

-Zarządzanie bazą danych klientów

- Raportowanie wyników sprzedaży i monitorowanie wskaźników sprzedaży

-Doskonalenie umiejętności i wiedzy na temat nowych trendów sprzedażowych

-Analiza rynku i ofert konkurencji

Nasze wymagania:

- Otwartość i umiejętność budowania relacji z klientem

- Motywacja do systematycznej realizacji celów sprzedażowych

- Myślenie analityczne i sprawność w kalkulacjach

- Umiejętność pracy pod presją czasu lub kryzysowych sytuacjach

- Samodzielność, kreatywne myślenie, otwartość na wyzwania

- Umiejętność planowania dnia pracy i wyznaczania priorytetów

- Dyspozycyjność również poza standardowymi godzinami pracy

- lekkie pióro przy tworzeniu autorskich tekstów

- Wysoka kultura osobista

- Biegła znajomość obsługi komputera

-Mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług hotelowych i gastronomicznych (eventy, konferencje, imprezy okolicznościowe, etc.)

-Umiejętność nawiązywania dobrych relacji z klientami

-Miła aparycja i pozytywne nastawienie do zadań

-Dyspozycyjność i prawo jazdy kategorii B

-Mile widziana znajomość języka angielskiego lub/i języka niemieckiego

To Oferujemy:

- Możliwość realizacji własnych pomysłów i realnych wpływ na ścieżkę kariery

- Komputer i telefon służbowy

- Pakiet Szkoleń wewnętrznych

- Wsparcie zespołu w każdej sytuacji

- Pracę w zgranym zespole

- Niezbędne narzędzia do pracy

- Wynagrodzenie podstawowe i prowizje za zrealizowane cele sprzedażowe

O nas

Dworzysko Hotel i Restauracja jest tworzone z pasji do gościnności, niecodziennej kuchni, wspaniałej natury, przyrody i zwierząt.

Naszym celem jest, aby każdy gość odwiedzający hotel Dworzysko mógł się zrelaksować, spróbować niepowtarzalnej kuchni i spędzić dobrze czas w Szczawnie Zdroju. Zespół Dworzyska to ludzie, którzy zadbają o komfort podczas wypoczynku i pomogą spełnić oczekiwania naszych gości.

Odrestaurowany XIX-wieczny folwark w rustykalnym stylu położony jest u stóp góry Chełmiec w pełnym uroku zakątku Szczawna Zdroju. Od wejścia Dworzysko tonie w oazie zieleni starych kasztanowców. Przechodząc dalej podziwiać można piękny krajobraz wypełniony malowniczymi łąkami.

Kompleks Dworzysko to stajnia, restauracja i część hotelowa. Trzy sale restauracyjne, stylowa chata grillowa oraz elegancki namiot biesiadny dają możliwość zorganizowania zarówno niewielkiej uroczystości w kameralnym gronie, jak i wystawnej imprezy dla kilkuset osób. Jednak nie ograniczamy się tylko do organizacji wydarzeń wewnątrz budynku.

Prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez „DWORZYSKO” R.TOMASZEWSKI SP. Z O.O. z siedzibą W SZCZAWNIE-ZDROJU przy AL.SPACEROWEJ 22 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest „DWORZYSKO” R.TOMASZEWSKI I SYNOWIE SP. Z O.O. z siedzibą W SZCZAWNIE-ZDROJU przy AL.SPACEROWEJ 22 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Szczawno-Zdrój,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Szczawno-Zdrój
ID: 796032998