2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Poznań
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Chartowo
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży e-commerce

Lokalizacja

Poznań, Chartowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Święty Wojciech Dom Medialny sp. z o.o. zaprasza do współpracy na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży e-commerce.

Obowiązki na stanowisku pracy:

  • profesjonalna obsługa klientów sklepu internetowego

  • mailowa i telefoniczna obsługa bieżących zapytań

  • poszukiwanie okazji sprzedażowych

  • sprzedaż produktów za pośrednictwem serwisów aukcyjnych

  • poszukiwanie nowych kanałów sprzedaży

  • aktualizowanie i poszerzanie oferty produktowej

  • wystawianie dokumentów sprzedażowych i wewnętrznych

  • planowanie działań promocyjnych

  • promowanie sklepu internetowego przez media społecznościowe, e-mail marketing

Od kandydata oczekujemy:

  • Znajomości podstawowych koncepcji i mechanizmów działania sklepów internetowych, w tym obsługi platform e-commerce, systemów płatności online i zarządzania zamówieniami

  • Umiejętności promocji sklepu internetowego, w tym wykorzystania narzędzi takich jak reklama w mediach społecznościowych, e-mail marketing.

  • Umiejętności komunikacji z klientami poprzez różne kanały, w tym e-mail, czat online, media społecznościowe, telefon, aby zapewnić satysfakcję klienta i rozwiązywać ewentualne problemy

  • Zdolności do monitorowania danych dotyczących ruchu na stronie, konwersji, koszyków, wartości zamówień itp. oraz wyciągania wniosków na ich podstawie i podejmowania działań mających na celu optymalizację wyników

  • Umiejętności zarządzania asortymentem produktów, zarządzania zapasami, śledzenia zamówień, obsługi dostaw i zwrotów

  • Zdolności do tworzenia atrakcyjnych treści, ofert promocyjnych, grafik produktów, aby przyciągnąć uwagę klientów i zachęcić ich do zakupów

  • Skutecznego zarządzania czasem i priorytetami, aby efektywnie obsługiwać różnorodne zadania związane z prowadzeniem sklepu internetowego

Ze swojej strony oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • umowę o pracę (w pełnym wymiarze godzin)

  • wynagrodzenie podstawowe oraz system prowizyjny

  • niezbędne narzędzia do pracy

Jeśli jesteś gotów/-a podjąć wyzwanie i współtworzyć nasz sukces, to czekamy na Twoje zgłoszenie!

Dołącz do nas i rozwijaj swoją karierę w fascynującym świecie e-commerce.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Chartowo
ID: 911916123