2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Pomorskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Nowa Karczma
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. Sprzedaży e-commerce/Administrator Sklepu www

Lokalizacja

Nowa Karczma

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Apteka Pëla jest rodzinną firmą prowadzącą sprzedaż leków, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży e-commerce/ administrator sklepu internetowego.

Zakres obowiązków:

·       Opieka nad sklepem internetowym, zarządzanie zawartością sklepu oraz monitorowanie poprawności jego funkcjonowania,

·       Obsługa kontaktu z Klientem w procesie sprzedaży (mail, telefon), obejmująca m.in.: monitorowanie obsługi zamówień, reklamacji oraz zapytań Klientów,

·       Współpraca w zakresie tworzenia strategii sprzedaży produktów i realizacji wyznaczonych celów,

·       Wsparcie w zakresie administracji sprzedaży e-commerce,

·       Analiza wyników sprzedaży, wyciąganie wniosków i wprowadzanie usprawnień w działaniu sklepu,

·       Monitorowanie branży e-commerce oraz aktualnych trendów sprzedaży,

·       Współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

·        Dobra obsługa komputera, w tym pakietu Office - mile widziana znajomość programu Baselinker,

·        Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętności analityczne,

·        Wysoka kultura osobista i umiejętności komunikacyjne,

·        Odpowiedzialność, zaangażowanie i samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

·        Wykształcenie min. średnie,

·        Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

·        dobrą atmosferę pracy w rodzinnej firmie,

·        wsparcie we wdrożeniu w zakres obowiązków,

·        pracę w stałych, ustalonych godzinach,

·        wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,

·        umowę o pracę,

·        miejsce pracy w Nowej Karczmie/ powiat kościerski.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami. Prosimy pamiętać o załączenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Lokalizacja

Nowa Karczma,

Pomorskie

Pomorskie, Nowa Karczma
ID: 804994322