2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Świętokrzyskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Końskie
Dodane 04 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży eksport i kraj

Wynagrodzenie

7 000 - 7 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Końskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Gwarant-Eko GEKO Fitration jest czołowym producentem worków filtracyjnych do odpylania przemysłowego.

Do naszego działu handlowego poszukujemy: specjalisty ds. sprzedaży eksport i kraj

Twój zakres obowiązków:

  • Aktywny kontakt (telefoniczny i drogą e-mailową)  z klientami i potencjalnymi klientami (sektor B2B, przemysł), utrzymywanie długoterminowych relacji

  • Rozpatrywanie zapytań klientów od strony technicznej, analizowanie wymagań technicznych klientów i opracowanie rozwiązań dostosowanych do ich potrzeb

  • Przygotowywanie ofert handlowych i dokumentacji (wystawianie potwierdzeń zamówień i przekazywanie ich na produkcję)

  • Wprowadzanie danych i dokumentów do wewnętrznego systemu rozliczeń, tworzenie raportów i zestawień w MS Excel

  • Praca z rysunkiem technicznym, specyfikacjami produktów, próbkami, dokumentami technicznymi

  • analizowanie raportów o błędach, weryfikowanie reklamacji

Wymagania pracodawcy:

  • Umiejętność komunikacji w języku angielskim w formie telefonicznej oraz drogą e-mailową (znajomość języka niemieckiego będzie cenionym atutem)

  • Doświadczenie w sprzedaży na rynku polskim i/lub zagranicznym

  • praktyczne doświadczenie w kontaktach z zakładami przemysłowymi, obsługiwanie sektora przemysłowego

  • bardzo dobra znajomość pakietu office, excel

  • zdolności analityczne, matematyczne, techniczne, sprzedażowe

  • mile widziane: praktyczne doświadczenie w pracy z rysunkami technicznymi i dokumentacją techniczną

  • mile widziane: znajomość zagadnień technik filtracji przemysłowej

  • umiejętność szybkiego uczenia się i pracy w szybkim tempie

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • długoterminowy rozwój w specjalistycznej branży filtracyjnej

  • W firmie obowiązuje regulamin premiowania - premia od wyników sprzedaży.

  • pracę w bezkonfliktowym, zgranym zespole nastawionym na realizację celów firmy

Lokalizacja

Końskie,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Końskie
ID: 909409508