2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podkarpackie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Krosno
Dodane 08 maja 2024

Specjalista ds. Sprzedaży eksportowej

Lokalizacja

Krosno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Glasmark Sp. z o.o. to stabilna polska firma z ponad 29 letnią tradycją na rynku.

Jesteśmy liderem w zdobieniu szkła użytkowego, ceramiki i opakowań szklanych. Szkło to nasza pasja, a naszą misją jest kreowanie trendów zdobniczych i dążenie do perfekcji w każdym aspekcie naszej pracy.

W związku z rozwojem firmy Glasmark Sp. z o.o. poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY EKSPORTOWEJ

Miejsce pracy: Krosno, woj. Podkarpackie

Opis stanowiska:

- Obsługa istniejących klientów, oraz pozyskiwanie nowych klientów na rynkach Unii Europejskiej,

- Przygotowywanie ofert handlowych w odpowiedzi na badanie potrzeb klientów,

- Monitorowanie realizacji zamówień i dostaw,

- Negocjowanie warunków handlowych i sprzedaż produktów,

- Realizacja polityki sprzedażowej.

Wymagania:

- Rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,

- Doświadczenie w sprzedaży,

- Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,

- Samodzielność w planowaniu i organizowaniu własnej pracy.

Oferujemy:

- Umowa o pracę w stabilnej finansowo firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- Szkolenia tematyczne związane ze stanowiskiem pracy,

- Motywacyjny system wynagrodzeń, powiązany z realizacją budżetów,

- Możliwość rozwoju zawodowego,

- Narzędzia pracy, adekwatne do zajmowanego stanowiska.

Naszą siłą są ludzie, dołącz do nas!

Osoby zainteresowane proponowanym stanowiskiem proszone są o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

W temacie wiadomości należy napisać nazwę stanowiska na który Państwo aplikują.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Lokalizacja

Krosno,

Podkarpackie

Podkarpackie, Krosno
ID: 916877296