2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Śląskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Żory
Agata
Dodane 24 kwietnia 2024

Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży eksportowej

Lokalizacja

Żory

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Miejsce pracy: Żory

Twój zakres obowiązków:

  • budowanie silnej pozycji brandów firmy na rynkach zagranicznych (Ukraina oraz wybrane kraje WNP)

  • aktywne pozyskiwanie nowych oraz obsługa bieżących klientów

  • kreowanie i utrzymywanie trwałych relacji biznesowych z kontrahentami zagranicznymi

  • koordynacja procesów negocjacyjnych, finansowych i marketingowych na terenie podległych rynków

  • realizacja planów miesięcznych/kwartalnych

Oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - codzienny kontakt z zagranicznym klientem

  • znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem

  • wysokie umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne

  • bardzo dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie w realizację wyznaczonych celów

  • umiejętność budowania długofalowych relacji

  • gotowość do odbywania podróży służbowych (również zagranicznych)

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • mile widziana znajomość procedur eksportowych

Oferujemy:

  • ścieżkę rozwoju ukierunkowaną na stanowisko International sales managera

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

  • bycie częścią organizacji, która realizuje swoje projekty na ponad 70 rynkach świata i cały czas się rozwija

  • pracę pełną wyzwań, inspirujące środowisko pracy oraz możliwość wdrażania swoich pomysłów

  • realny wpływ na rozwój firmy, możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych doświadczeń

  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twoich bliskich na konkurencyjnych warunkach

  • program opieki medycznej wraz z możliwość objęcia opieką medyczną swoich bliskich – partnera/współmałżonka i dzieci do 26-go roku życia; ubezpieczenie gwarantuje bardzo szybki dostęp do konsultacji lekarskiej

  • dofinansowanie zajęć sportowych dla Ciebie i Twojej rodziny

  • firmowy parking

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Żory,

Śląskie

Śląskie, Żory
ID: 912412669