2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gdańsk
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Kokoszki
Dodane 24 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży eksportowej

Wynagrodzenie

7 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Kokoszki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy oraz dużym zainteresowaniem naszej oferty na rynku Skandynawskim poszukujemy dynamicznej i zmotywowanej osoby na stanowisko Specjalisty ds. Pozyskiwania Klientów na terenie Norwegii. Jesteśmy firmą, która prężnie rozwija się na rynkach międzynarodowych, zapewniając najwyższej jakości produkty i usługi naszym klientom.

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów na powierzonym terenie działania

  • obsługa bieżących klientów w zakresie sprzedaży

  • utrzymywanie stałych kontaktów, pomoc techniczna i handlowa dla klienta

  • dbanie o dobry wizerunek firmy

  • koordynowanie reklamacji

  • realizacja założonych planów sprzedaży

  • analiza otoczenia rynkowego oraz konkurencji

  • realizacja strategii firmy na powierzonym terenie

  • gotowość do odbycia szkolenia w siedzibie firmy

  • gotowość do odbywania zagranicznych podróży służbowych (prawo jazdy kat. B oraz staż w prowadzeniu pojazdów samochodowych)

Nasze wymagania

  • biegłej znajomości języka angielskiego ( norweskiego mile widziana)

  • wysokich umiejętności interpersonalnych i negocjacyjnych

  • umiejętności prowadzenia negocjacji handlowych

  • umiejętności analitycznego myślenia

  • samodzielności i kreatywności w poszukiwaniu nowego klienta

  • mobilności

  • mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej

To oferujemy

  • współpracę w dłuższej perspektywie czasowej

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zakresu zadań oraz wyników sprzedaży

  • szkolenie w zakresie produktów firmowych

  • niezbędne narzędzia pracy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Kokoszki
ID: 914144054