2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Lubelskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Biała Podlaska
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży Fabryka Sypialni/Mebloo w Białej Podlaskiej

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Biała Podlaska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy

Poszukujemy osób do naszego nowego salonu Mebloo/Fabryka Sypialni w Białej Podlaskiej

Opis stanowiska:

  • Profesjonalne doradztwo techniczne oraz aktywna sprzedaż produktów

  • Prowadzenie dokumentacji magazynowo-sprzedażowej

  • Dbanie o odpowiednią ekspozycję, porządek i estetykę salonu meblowego

  • Dbanie o wysoką jakość obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta

  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania relacji

  • Wysoka kultura osobista

  • Zaangażowanie, inicjatywa i nastawienie na cel

  • Optymizm i pewność siebie

  • Gotowość do pracy w weekendy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w renomowanej firmie o ogólnopolskim zasięgu

  • Szacunek do pracownika i efektywnej pracy

  • Przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez firmę Fabryka Sypialni Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą w Warszawie."

Lokalizacja

Biała Podlaska,

Lubelskie

Lubelskie, Biała Podlaska
ID: 913644756