2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Jaworzno
Dodane 23 kwietnia 2024

Specjalista ds. Sprzedaży (fakturowanie)

Lokalizacja

Jaworzno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

VG- ORTH Polska Sp. z o.o. - Producent materiałów budowlanych na bazie gipsu zatrudni na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·         wystawiane faktur sprzedaży w systemie SAP,

·         rozliczanie bonusów i innych porozumień marketingowych w systemie SAP

·         zakładanie i dokonywanie zmian warunków handlowych klienta w systemie SAP,

·         przygotowywanie okresowych raportów sprzedażowych,

·         sporządzanie raportów i analiz ad hoc,

·         współpraca z księgowością w/s dokumentów finansowych,

·         okresowe inwentaryzacje zakładowe

WYMAGANIA:

·         wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne,

·         wiedza z zakresu podstaw księgowości i finansów /2 letnie doświadczenie/

·         znajomość obsługi pakietu MS Office,

·         mile widziana znajomość obsługi systemu SAP,

·         umiejętność pracy w zespole, nadawania priorytetów,

  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,

OFERUJEMY:

·         atrakcyjne warunki pracy w rozwijającej się firmie,

·         zatrudnienie na umowę o pracę,

·         pakiet benefitów /prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe/,

·         możliwości rozwoju i podwyższania kwalifikacji zawodowych.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji i CV do 15.05.2024r.

Lokalizacja

Jaworzno,

Śląskie

Śląskie, Jaworzno
ID: 912194817