2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Masłomiąca
Dodane 21 maja 2024

Specjalista ds. sprzedaży/handlowiec - dział eksportu

Lokalizacja

Masłomiąca

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Mipromet to firma z długoletnim doświadczeniem w produkcji zawiesi i osprzętu do podnoszenia ładunków. Na rynku krajowym działamy od 1992 r. Nasza siedziba znajduję ok. 8 km od Krakowa, w gminie Michałowice.

Aktualnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych

  • Monitorowanie potencjału klientów na danym rynku

  • Identyfikacja nowych potencjalnych kierunków rozwoju sprzedaży exportowej

  • Budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji biznesowych z klientami

  • Analiza konkurencji i tendencji na wskazanym rynku

  • Przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta

  • Realizowanie planów sprzedaży

  • Obsługa zamówień na przydzielonych rynkach

  • Przygotowywanie dokumentacji handlowej oraz wysyłka towarów

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Wykształcenie średnie/wyższe

  • Biegła znajomość komputera (Internet, pakiet MS Office)

  • Dyspozycyjność, komunikatywność i wysoka kultura osobista

  • Łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów handlowych

  • Silna motywacja do działania

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

  • Samodzielność w działaniu

  • Niezbędne narzędzia do pracy

Proszę dzwonić w godzinach: 8-16

Lokalizacja

Masłomiąca,

Małopolskie

Małopolskie, Masłomiąca
ID: 679248497