2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Tychy
Dodane 08 kwietnia 2024

Specjalista ds sprzedaży /handlowiec /Ekspansja na rynki zagraniczne

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z rozwojem firmy, firma Meume Design poszukuje kolejnego pracownika do działu handlowego. Nasza firma zajmuje się sprzedażą głównie na rynki zagraniczne, wobec tego wymagamy znajomości przynajmniej jednego języka obcego w stopniu zaawansowanym. Najlepiej gdyby był to jeden z : Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Holenderski, Angielski, Szwedzki.

Zależy nam na tym, aby osoba na tym stanowisku w pełni skupiła się na ekspansji naszych produktów na rynki zagraniczne.

Obowiązki:

- Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji z obecnymi klientami

- Przygotowywanie ofert handlowych i negocjowanie warunków sprzedaży

- Aktywne promowanie naszych produktów i usług

- Współpraca z zespołem w celu osiągnięcia wspólnych celów

  Wymagania:

- Mile widziane doświadczenie w sprzedaży

- Umiejętność budowania i utrzymywania relacji

- Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

-Znajomość min. jednego języka obcego w stopniu ZAAWANSOWANYM

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 910298596