2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Warmińsko-mazurskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Ostróda
Dodane 11 kwietnia 2024

Specjalista ds. Sprzedaży i/lub Eksportu

Lokalizacja

Ostróda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Firma Indyk Mazury Zatrudni na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży

Obowiązki:

Współpraca z dużymi hurtowniami, zakładami produkcyjnymi oraz pośrednikami będącymi klientami firmy,

Realizowanie założonych planów sprzedażowych,

Przyjmowanie zamówień, negocjowanie cen, wprowadzanie dokumentów do systemu informatycznego klasy ERP,

Współpraca z działami produkcji , magazynu i transportu,

Sukcesywne pozyskiwanie nowych klientów,

Praca stacjonarna z okresowymi bezpośrednimi spotkaniami z klientami.

Wymagania:

Doświadczenie handlowe min 2 lata,

Doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z klientem,

Umiejętność pracy wielozadaniowej i umiejętność organizowania pracy własnej,

Wysokie umiejętności komunikowania się i budowania relacji,

Umiejętność obsługi komputera i programu klasy ERP,

Znajomość języka: preferowany angielski, lub niemiecki będzie dodatkowym atutem

Oferujemy;

Interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

Niezbędne narzędzia pracy,

Stabilne zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę,

Premię od zrealizowanego planu sprzedaży.

Lokalizacja

Ostróda,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Ostróda
ID: 840701140