2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Śląskie
  6. Marketing - Wodzisław Śląski
Dodane 11 maja 2024

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

Lokalizacja

Wodzisław Śląski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Firma Luxecasting Poland Bodtech poszukuje ambitnej osoby na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży i Marketingu, która będzie odpowiedzialna za rozwój naszych działań sprzedażowych oraz promocyjnych.

Obowiązki:

- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie trwałych relacji biznesowych

- Opracowywanie strategii sprzedażowych i marketingowych w celu osiągnięcia założonych celów

- Przygotowywanie ofert handlowych i prezentacji produktów

- Prowadzenie działań marketingowych online i offline, w tym kampanii reklamowych i promocyjnych

- Monitorowanie trendów rynkowych oraz analiza konkurencji

- Doskonalenie naszej oferty poprzez stałe samokształcenie się i śledzenie nowych produktów oraz technologii

- Realizacja celów sprzedaży

- Współudział w zarządzaniu wybranym asortymentem towarów

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)

- Praktyczna znajomość na poziomie co najmniej dobrym pakietu MS Office (w szczególności Excel, Word, PowerPoint)

- Znajomość programu Subiekt GT będzie dodatkowym atutem

- Doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność budowania relacji z klientami

- Samodzielność, kreatywność oraz zdolność pracy w zespole

- Nastawienie na satysfakcję klienta

- Chęć ciągłego rozwoju zawodowego i gotowość do nauki nowych umiejętności

Oferujemy:

- Pracę w dynamicznym i ambitnym zespole

- Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy

- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

- Zdobycie doświadczenia w branży oraz możliwość poznania nowych technologii i produktów

Jeśli jesteś osobą z pasją do sprzedaży i marketingu, potrafisz samodzielnie działać oraz chcesz rozwijać się w dynamicznym środowisku, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Lokalizacja

Wodzisław Śląski,

Śląskie

Śląskie, Wodzisław Śląski
ID: 917555158