2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Jeleśnia
Dodane 10 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jeleśnia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma produkująca domki modułowe poszukuje pracowników do rozwijającego się zespołu. Jeśli jesteś osobą pełną energii, zapału do pracy i kreatywności, ta oferta jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

- Aktywna i skuteczna sprzedaż, w celu pozyskiwania nowych klientów i rozwijania naszej bazy odbiorców.

- Nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów z klientami firmy, co stanowi kluczowy element naszej działalności.

- Bezpośrednia obsługa klientów, odpowiadanie na zapytania ofertowe, negocjacje i ustalanie szczegółowych warunków współpracy.

- Czuwanie nad działaniami reklamowymi w firmie, aby skutecznie dotrzeć do naszej docelowej grupy klientów.

- Planowanie, wdrażanie i monitorowanie kampanii reklamowych oraz tworzenie odpowiednich treści promocyjnych, aby przyciągnąć uwagę nowych klientów.

- Opracowywanie materiałów marketingowych we współpracy z kierownikiem projektu, prezentacji, ofert, broszur reklamowych i newsletterów, które będą wspierać nasze działania sprzedażowe.

- Redagowanie tekstów informacyjnych i reklamowych na potrzeby aktualnie prowadzonych działań sprzedażowych, aby efektywnie przekazywać informacje o naszych produktach i usługach.

- Prowadzenie działalności PR i marketingowej w mediach społecznościowych, m.in. na Facebooku i Instagramie, aby budować świadomość marki i angażować naszych potencjalnych klientów.

Co oferujemy:

- Dowolną formę zatrudnienia, w tym również stałą umowę o pracę po okresie próbnym.

- Prowizje uzależnione od sprzedaży

- Wsparcie merytoryczne i praktyczne doświadczonych współpracowników.

- Udział w szkoleniach i kursach.

- Wynagrodzenie podstawowe i premię uzależnioną od Twoich wyników.

- Szkolenie z zakresu naszych produktów.

- Pełne wyposażenie stanowiska pracy, niezbędne narzędzia (laptop, telefon)

- Pracę od poniedziałku do piątku.

Czego oczekujemy:

-Doświadczenia w sprzedaż (warunek konieczny)

- Zaangażowania i zapału do pracy.

- Inicjatywy i kreatywności.

- Samodzielności i samodyscypliny w pracy indywidualnej oraz elastyczności we współpracy z zespołem. - Sprawnego zarządzania czasem.

- Mile widziana znajomość języków obcych, ale nie jest to warunek konieczny.

- Prawo jazdy kat. B.

Jeśli jesteś gotowy/a na nowe wyzwania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoje CV wraz z krótkim listem motywacyjnym. Czekamy na Ciebie!

Lokalizacja

Jeleśnia,

Śląskie

Śląskie, Jeleśnia
ID: 910729646