2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Bydgoszcz
Dodane 18 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

Wynagrodzenie

5 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Witamy serdecznie,.

Zatrudnimy komunikatywną osobę do pracy w zespole sprzedaży. Jesteśmy firmą działającą od ponad 30 lat w sektorze produkcji metalowej i potrzebujemy osobę do kontaktu z nowymi kontrahentami.

Obowiązki:

Telefoniczne pozyskiwanie nowych zleceń.

Budowanie relacji z klientem.

Doradztwo techniczne.

Analizę potrzeb rynku.

Przygotowywanie ofert i prezentacji.

W praktyce:

Codzienny kontakt telefoniczny;

Prowadzenie korespondencji mailowej;

Przygotowywanie i omawianie wycen z klientem;

Umawianie i aktywne uczestnictwo w spotkaniach handlowych;

Informowanie stałych kontrahentów o terminach zleceń i realizacji zamówień.

Nasze wymagania:

Predyspozycje do pracy w sprzedaży.

Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów.

Chęć rozwoju zawodowego i zdobywania wiedzy.

Zdolności negocjacyjne.

Do dyspozycji wszystkie narzędzia konieczne do pracy.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie zgłoszenia z pośrednictwem portalu OLX.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 912715033