2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Gostynin
Dodane 19 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

Lokalizacja

Gostynin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Opis Uriarte Polska Sp. z o.o. jest firmą funkcjonującą na rynku polskim od 1997 roku z siedzibą w Gostyninie. Specjalizuje się w produkcji i dystrybucji obudów z termoutwardzalnego poliestru wzmocnionego włóknem szklanym i innych tworzyw sztucznych. Uriarte Polska Sp. z o.o. jest częścią hiszpańskiej "Grupo Uriarte Enclosures". 25 letnie doświadczenie "Grupy" w przetwórstwie tworzyw sztucznych gwarantuje najwyższą jakość jak również wyróżniające się wzornictwo.

Aktualnie, do naszego zespołu w Gostyninie poszukujemy specjalisty d.s. sprzedaży i marketingu.

Opis stanowiska pracy:

·         Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

·         Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z nowymi i aktualnymi klientami

·         Negocjowanie umów i warunków współpracy z klientem

·         Reprezentowanie Spółki na targach krajowych i międzynarodowych wraz z przygotowaniem zaplecza tj. prezentacja produktu

·         Przygotowanie ofert handlowych

·         Planowanie sprzedaży

·         Sporządzanie raportów, analiz i prognoz dotyczących sprzedaży

·         Pełna współpraca z działem produkcji

·         Udział w podróżach służbowych

Oczekiwania :

·       Wykształcenie wyższe mile widziane w kierunku handlowym, sprzedaży.

·       Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

·       Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym

·       Zdolności analitycznego myślenia

·       Prawo jazdy kategoria B.

·       Samodzielności oraz dokładności w wykonywaniu pracy

·       Znajomości pakietu MS Office

Oferujemy:

·       Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

·       Pracę w miłej atmosferze

·       Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·       Pakiet socjalny (dofinansowanie z funduszu socjalnego)

·       Pakiet ubezpieczenie na życie + pakiet medyczny finansowany przez pracodawcę -Bonus premiowy

·       Kurs języka angielskiego

·       Możliwość rozwoju zawodowego, szkoleń i awansu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w formacie PDF przez portal olx.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Lokalizacja

Gostynin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Gostynin
ID: 912884853